Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem i akceptuję

Bielany wrocławskie

Inwestycja realizowana na Wrocławskich Bielanach w zabudowie szeregowej docelowo przewidziana na kilkadziesiąt sztuk. Drzwi producenta DERPAL model DP-44, dopasowane do stolarki okiennej w modnym ostatnimi czasy kolorze WINCHESTER.

Domaszczyn

Inwestycja realizowana w Domaszczynie, gmina Długołęka. Obejmuje dostawę drzwi do domów w zabudowie bliźniaczej. Docelowo realizowane w ilości ponad 60 sztuk. Drzwi stalowe firmy MAR-TOM antywłamaniowe model TYTAN.Grodków

Drzwi realizowane dla klienta indywidualnego w miejscowości Grodków. Drzwi drewniane podwójne z doświetlem bocznym firmy DERPAL wykonane na specjalne zamówienie pod względem szerokości i wysokości otworu montażowego.

Pietrzykowice

Drzwi wykonane dla klienta indywidualnego stalowe z doświetlem bocznym, model GŁADKIE 72 SILVER w modnym kolorze ANTRACYT.

BERLIN

drzwi sosnowe producenta DALLAS w kolorze białym zostały wykonane dla klienta indywidualnego. Model drzwi wykonany był na życzenie klienta.

Realizacja Berlin 1

Realizacja Berlin 2

Realizacja Berlin 3

Realizacja Berlin 4

WROCŁAW

drzwi sosnowe producenta DALLAS w kolorze teak, model DM1 wykonane dla klienta indywidualnego na ulicy Pilczyckiej.

Realizacja Pilczycka

Realizacja Pilczycka 1

Realizacja Pilczycka 2

WROCŁAW

drzwi sosnowe producenta DALLAS w kolorze białym, model DWM22 wykonane dla klienta indywidualnego na ulicy Skarbowców.

Skarbowcow

Skarbowcow 1

Skarbowcow 2

ŚRODA ŚLĄSKA

drzwi dębowe producenta DERPAL w kolorze ciemny dąb wykonane dla klienta indywidualnego.

Środa Śląska

Środa Śląska 1


KOD FACEBOOK
KOD TWITTER
KOD GOOGLE PLUS