Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem i akceptuję
Fabryka drzwi Derpal
Agilis
Fabryka drzwi Centurion
 Drzwi drewniane

Drzwi drewniane

Drzwi producenta DERPAL to wyrób wykonany w 100% z drewna sosnowego bądź dębowego pozyskiwanego z polskich, certyfikowanych lasów. Tajemnicą sukcesu firmy i stale rosnącego zainteresowania produkowanymi wyrobami stolarki drzwiowej jest fakt posiadania doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu pracowniczego połączonego z innowycyjną technologią. 

Jednym z głównych atrybutów wyróżniających firmę na rynku jest nowoczesne zaplecze pozwalające na należytą preparację surowca jak i jego sezonowanie. Drewno po uprzedniej obróbce jest suszone do wilgotności 10-12% oraz własnoręcznie dobierane przez pracowników zgodnie z określonym wzorem i barwą. Dzięki temu firma DERPAL zapewnia swoim klientom bardzo wysoką estetykę oferowanych produktów w zakresie premium oraz wieloletnią trwałość.

Firma Dallas specjalizuje się w produkcji drzwi drewnianych zewnętrznych i wewnętrznych.

Producent ten posiada własny tartak służący do przerobu drewna oraz sterowane komputerowo suszarnie pomagające uzyskiwać materiały o najwyższej jakości. Dzięki prowadzonej przez firmę własnej produkcji obłogów producent posiada niezwykle duże możliwości tworzenia niepowtarzalnych wzorów w oparciu o naturę drewna. 

Podążając zgodnie ze zmieniającym się rynkiem i potrzebami klientów firma oferuje bogatą wzorniczo ofertę pomagającą sprostać gustom milionów Polaków.

Drzwi drewniane Dallas
Kompletna oferta - katalog produktów

KOD FACEBOOK
KOD TWITTER
KOD GOOGLE PLUS